Шановні друзі та партнери!

З 15 по 17 лютого 2017 року компанія "БІНФІЛД АГРО ТЕХНОЛОДЖІЗ" взяла активну участь у виставці «Зернові Технологї 2017», що проходила у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» за адресою вул. Салютна 2Б., м. Київ.

Ми вдячні всім, хто відвідав наш стенд та взяв участь у нашому семінарі на тему «Новий крок в підвищенні ефективності застосування мінеральних добрив», який уже четвертий рік поспіль був традиційно проведений в рамках виставки.

Відвідувачі виставки мали можливість отримати професійні консультації від нашої команди по високоякісних імпортних мінеральних добривах, які компанія БІНФІЛД представляє на аграрному ринку України. А саме це лінійка комплексних НПК добрив АРВІ литовського виробництва та спеціалізованих добрив німецької компанії КОМПО ЕКСПЕРТ ГмбХ. Наші працівники були раді детально представити гостям заходу новинки в лінійці спеціалізованих добрив, та надати детальну інформацію по системному живленню різних культур з використанням наших добрив, що є не тільки ефективно за якісними показниками, але й економічно вигідно.

На семінарі, що відбувся 16 лютого 2017 року, слухачі познайомились з керівником департаменту R&D компанії Афрікелп в Європі та Азії, Каі Дювеном, та почули від нього деталізовану доповідь про переваги і рекомендації застосування натурального біостимулятора Басфоліар Келп СЛ на основі водорості Ecklonia Maxima з високим вмістом ауксинів. Олексій Грабовський, R&D та маркетинг менеджер КОМПО ЕКСПЕРТ ГмбХ в країнах СНД, розповів про результати діяльності в дослідному центрі компанії КОМПО в смт. Варві, на базі господарства СТОВ «Дружба-Нова». Він також представив технологію застосування інноваційного мікрогранульованого добрива для локального внесення Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0.

Інформуємо Вас, що влітку цього року наша компанія вдруге організовує унікальний для нашої країни День Поля в R&D центрі компанії КОМПО з сучасних систем живлення рослин. Чекайте новин і запрошень на наступні заходи від нашої компанії. До нових зустрічей!