Шановні партнери!

Маючи багаторічний досвід роботи з новими технологічними рішеннями в мінеральному живленні, наші фахівці з початком весняної посівної компанії, постійно знаходяться на полях наших клієнтів та партнерів.

08 квітня 2017 року на полях ТзОВ "Бучачагрохлібпром" в Тернопільській області наші фахівці, спільно з сервісними менеджерами компанії ХОРШ, провели налаштування посівних комплексів Хорш Маестро для локального внесення мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0 з нормою внесення 20 кг/га при сівбі соняшника.

Крім налаштування техніки, працівники компаній проконтролювали правильність налаштувань норм висіву насіння, внесення добрив та їх розміщення відносно насінини, провівши сівбу контрольних ділянок на окремих полях.

Нагадуємо, що тільки при локальному внесення мікрогранульованих добрив в зону розміщення насіння, Ви може отримати максимальну ефективність від їх застосування. Тому ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно контролювати правильність налаштувань техніки та, особливо, якість виконання робіт.