В період з 24.10.17 по 27.10.17 відбулася робоча поїздка на завод з виробництва мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0.

Робоча програма поїздки була продумана так, що кожен з учасників, за відносно короткий період часу, міг ознайомитися із процесом розробки продукту, його тестування та виведення на ринок. Цей процес включає в себе наступні етапи:

1. Ідея створення нового продукту або оновлення існуючого. Над цим працюють спеціалісти R&D центру КОМПО Експерт, в тому числі в регіональних представництвах.

2. Виробництво тестового зразка для проведення досліджень з ефективності нового продукту. Цей етап проходить в Технічному Центрі, який входить в структуру R&D центру. До Технічного Центру входять МІНІ лінії з виробництва мікрагранульованих та гранульованих добрив, стимуляторів росту рослин та добрив з контрольованим вивільненням елементів живлення. Функціонування цього центру дає можливість в короткі терміни з мінімальними затратами отримати тестовий зразок нового продукту для досліджень.

3. Після отримання тестового зразка в мережі R&D центрів компанії КОМПО Експерт проводиться ряд досліджень з перевірки ефективності нового продукту.

4. Тільки після отримання позитивних результатів досліджень від R&D центру, новий продукт передається у виробництво та виводиться на ринок.

Саме цей шлях на протязі року, пройшли наші спеціалісти під час оновлення вмісту мікроелементів в мікрогранульованому добриві Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0. Учасники поїздки мали можливість ознайомитися із кожним з цих етапів та переконатися у професійному підході наших спеціалістів при розробці та створенні нових високоефективних продуктів.

Крім того, учасникам представлено результати досліджень по ефективності використання мікрогранульованого добрива Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0 з оновленим розширеним вмістом мікроелементів, які отримано на R&D центрі КОМПО Експерт в центральній Європі, що функціонує на базі господарства "Дружба-Нова" в смт Варва Чернігівскої області.

Дякуємо всім учасникам за активну участь в поїздці!