Мережа Дослідних та Демонстраційних Полів з використанням мінеральних добрив АРВІ та КОМПО

Компанія "БІНФІЛД АГРО ТЕХНОЛОДЖІЗ" рада повідомити Вам про розширення географії Дослідних та Демонстраційних Полів з внесенням комплексних мінеральних добрив виробництва Литовської компанії ARVI Fertis та мінеральних добрив з мікроелементами виробництва німецької компанії COMPO Expert.

Як повідомлялося раніше, наша компанія заклала дослідні ділянки з внесенням мінеральних добрив АРВІ при посіві озимої пшениці та озимого ріпаку в Рівненській та Чернігівській областях.

Для продовження реалізації проектів по ознайомленню наших клієнтів з ефективністю використання мінеральних добрив АРВІ та КОМПО в польових умовах прийнято рішення про розширення переліку культур та географії демонстраційних ділянок.

Так, на виробничих посівах "Індустріальної молочної компанії" поблизу м. Прилуки, Чернігівської області, закладено дослід з порівняння ефективності припосівного внесення комплексних гранульованих добрив АРВІ марки 8-15-30+4S+0,01B+0,005Cu+0,01Fe+ 0,02Mn+0,002Mo+0,01Zn на соняшнику з нормою внесення 100 кг/га в порівнянні з мінеральними добривами: діамофоска та комплексне мінеральне добриво фінського виробництва марки 7-12-25.

В межах науково-дослідного центру на базі господарства Дружба-Нова закладено ряд варіантів з використанням мінеральних добрив АРВІ марок 8-15-30+МЕ, 10-20-20+МЕ та 5-15-30+МЕ на таких культурах як озима пшениця, кукурудза, соняшник та соя. Крім того, закладено велику кількість варіантів із викостанням мінеральних добрив виробництва компанії КОМПО Експерт, в тому числі варіанти по обробці насіння, локальному припосівному внесенні мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0 та різні комбінації позакореневих підживлень з використанням мікроелементів, стимуляторів росту та антистресантів під торговими марками Басфоліар.

Також наша компанія спільно з компанією ЄВРАЛІС працює в напрямку організації Польових Виставок, на яких ми будемо демонструвати ефективність використання мінеральних добрив АРВІ. Цього року ми плануємо організацію 2-х таких Польових Виставок, а саме поблизу села Бзів, Київська обл., та на дослідних полях Байєр Агро Арени, м. Умань, Черкаська обл.

На Польових Виставках наша робота буде зосереджена на:

  • кукурудзі та сорго з використанням комплексних добрив АРВІ марки 12-24-12+6S+0,15Zn+0,02Mn, мікроелементів Басфоліар 13-40-13 СП, Басфоліар Zn Фло;
  • соняшнику з використанням комплексних добрив АРВІ марки 8-15-30+4S+0,01B+0,005Cu+0,01Fe+0,02Mn+0,002Mo+0,01Zn, мікроелементів Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар Борон СП;
  • сої з використанням комплексних добрив АРВІ марки 10-20-20+5S, мікроелементів Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар 13-40-13 СП та Басфоліар 20-19-19 СП.

Варто окрему увагу приділити Демонстраційним Полям по вирощуванню картоплі. Наша компанія разом з компанією АДАМА на базі господарства в с. Межирічка Житомирської обл., заклали низку варіантів по демонстрації ефективності при вирощуванні картоплі з використанням безхлорних гранульованих добрив АРВІ марки 11-9-20+МЕ, позакореневих підживлень мінеральними добривами Басфоліар 13-40-13 СП, Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар Борон СП та Басфоліар 7-12-40 СП.

Крім того, для підвищення ефективності фунгіцидних препаратів закладено варіанти із внесенням антистресанту з фунгіцидним ефектом Басфоліар Актив СЛ, до складу якого входить фосфор у фосфітній формі.

Для демонстрації ефективності застосування мінеральних добрив ми плануємо проводити ряд Днів Полів та Семінарів в польових умовах, про що буде повідомлятися на нашому сайті додатково.