Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. ЗАСТОСУВАННЯ НА КУКУРУДЗІ

Шановні партнери!

Пропонуємо до Вашої уваги попередній звіт по застосуванню мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. на кукурудзі локально при сівбі.

Даний агротехнічний захід спрямований на забезпечення проростків та молодих рослин доступними елементами живлення, особливо фосфором, дефіцит якого є критичним для молодих рослин.

В даному звіті відображено динаміку росту рослин кукурудзи на КОНТРОЛЬНОМУ варіанті та варіанті з внесенняМ добрива Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. з нормою 15 кг/га.

Також для повноти аналізу отриманих результатів відображена (надана, представлена) інформація по температурним показникам (мінімальна, максимальна та середня температури) грунту за період вегетації, на протязі якого проводилися спостереження.

Цей показник є одним із визначальних для доступності фосфору з грунту, оскільки при температурі грунту нижче 14 градусів доступність цього елементу мінімальна.

В період вегетації до 8-ми листків на КОНТРОЛЬНОМУ варіанті чітко видно симптоми дефіциту фосфору: антоціанове забарвлення листкової пластинки (почервоніння).

В фазу 6-ти листків, на ділянках поля з симптомами підвищеного дефіциту, спостерігалося відмирання часткове 2-го та 3-го листків, що значно впливало на динаміку росту рослин.

Крім того, висота рослин на варіанті з внесенням мікрогранульованого добрива Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. була більшою на 2,5 - 4,0 см залежно від фази росту рослин.

Завантажити звіт