8 липня 2016 р. компанія «БІНФІЛД АГРО ТЕХНОЛОДЖІЗ» провела Національний День Поля на тему «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МІНЕРАЛЬНОМУ ЖИВЛЕННІ».

Захід проводився на базі господарства «ДРУЖБА-НОВА», яке відноситься до групи компаній агрохолдингу КЕРНЕЛ та є одним із найсучасніших господарств із використанням систем точного землеробства в Україні. День Поля проводився при безпосередній участі та за підтримки наших ключових партнерів: німецької компанії по виробництву спеціальних добрив «COMPO Expert GmbH» та литовської компанії по виробництву високоефективних гранульованих добрив для ґрунтового внесення «ARVI».

Наш День Поля відвідали представники агровиробників з різних регіонів нашої держави, а саме спеціалісти та керівники таких компаній як «Миронівський Хлібопродукт», «Індустріальна Молочна Компанія», «Росток Холдинг», «Агро-Регіон», «Агріком Груп» та інших.

Також серед присутніх були представники насіннєвих компаній «КВС», «Лімагрейн» та інші, які цікавилися новинками для використання на власних демонстраційних полігонах.

Головним нашим завданням було продемонструвати вплив застосування різних груп мінеральних добрив із різним способом внесення на ключових сільськогосподарських культурах для нашої країни.

Основною відмінністю та унікальністю нашого заходу було те, що ми акцентували увагу саме на мінеральному живленні, використанні стимуляторів росту та антистресантів, оскільки сьогодні є значний дефіцит глибоких та ґрунтовних знань в цьому напрямку. Це перший на теренах нашої держави та й східної Європи центр присвячений мінеральному живленню – саме тому елементу в технології вирощування культур, який допомагає максимально розкрити потенціал урожайності сортів та гібридів.

Реалізувати дані завдання та зосередити увагу відвідувачів на проблемних питаннях ми змогли завдяки проведеній титанічній роботі наших спеціалістів та команди науково-дослідного центру агрохолдингу КЕРНЕЛ, а також створенню Науково-Дослідного Центру по вивченню мінерального живлення польових культур з використанням сучасних та ефективних мінеральних добрив в ґрунтово-кліматичних умовах, які є характерними для нашої зони.

Культурами, над якими ми працюємо, є озима та яра пшениця, кукурудза, соняшник, соя. Зараз плануємо сівбу озимого ріпака. Загальна площа дослідних полів складає 31,5 га, в тому числі 1,5 га на поливі. Загальна кількість варіантів, які досліджуються, складає більше 80!!!

      Основними напрямками досліджень є:
  • вивчення ефективності застосування мінеральних добрив для основного внесення ARVI;
  • передпосівна обробка насіння мікроелементами та стимуляторами росту рослин Басфоліар Келп СЛ з ауксинами;
  • локальне припосівне внесення мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+Б.С.;
  • позакореневі підживлення комплексними водорозчинними добривами, монодобривами, стимуляторами росту рослин та антистресантами;
  • вивчення ефективності застосування мінеральних добрив через систему поливу (фертигація) на таких культурах як кукурудза, соя та соняшник.

Наші клієнти та партнери мали можливість ознайомитися з попередніми результатами роботи.

А саме вже сьогодні зрозуміло, що при пізній сівбі озимих культур одним із додаткових заходів, який суттєво сприяє розвитку рослин та підвищенню урожайності, є передпосівна обробка насіння мікроелементами (Нутрісід) та стимуляторами росту на основі фітогормонів (Басфоліар Келп СЛ).

Для створення оптимальних умов по живленню, в першу чергу фосфорному, кукурудзи на ранніх фазах росту та розвитку (до 8 листків культури) доцільно використовувати мікрогранульоване добриво Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+Б.С., особливо при тривалих періодах з низькими температурами ґрунту після отримання сходів культури.

У виробництві нерідко трапляються ситуації, коли виникають проблеми із передозуванням засобами захисту рослин. Таку ситуацію ми теж змоделювали на посівах сої із внесенням завищених норм гербіцидів. Коли складаються такі умови необхідно оперативно приймати рішення по виходу із ситуації, яка склалася. Виправити ситуацію нам вдалося за допомогою внесення антистресанта з вмістом амінокислот Басфоліар Авант Натур СЛ.

З більш детальними та повними результатами нашої роботи в напрямку підвищення урожайності польових культур Ви можете ознайомитися безпосередньо в польових умовах або при участі в круглих столах з проблем мінерального живлення сільськогосподарських культур, які ми плануємо започаткувати.