Сівба озимого ріпаку

Раді Вам повідомити, що наші спеціалісти працюють над розширенням переліку ключових культур над якими проводиться наукова робота з вивчення ефективності елементів системи удобрення на базі R&D центру КОМПО ЕКСПЕРТ.

15.08.2016 проведено сівбу озимого ріпаку на площі 6 га.

Під час сівби закладено варіанти з вивчення локального припосівного внесення мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+Б.С. з нормами 20 та 30 кг/га на різних фонах з внесенням добрив під основний обробіток ґрунту.

Сівбу проводили сівалкою VADERSTAD RAPID 400 із встановленим аплікатором для внесення мікрогранульованих добрив (бункер для висіву дрібнонасінних культур http://www.vaderstad.com/ua/servis_ta_zapchastunu/dodatkove_obladnannya/sivalku/rapid), який дає можливість регулювання норми внесення в широкому діапазоні та забезпечує ідеальне внесення мікрогранул в зону розміщення насіння.

Також закладені варіанти дослідів із вивчення ефективності внесення добрив АРВІ NPK 8-20-30+МЕ під основний обробіток ґрунту та при сівбі.

Крім ґрунтового внесення добрив, згідно схеми досліджень, планується проведення позакореневих підживлень озимого ріпака борними добривами Басфоліар Борон СП (осіннє внесення та підживлення після відновлення вегетації), комплексними водорозчинними добривами Басфоліар СП, стимулятора росту Басфоліар Келп СЛ та антистресантом Басфоліар Авант Натур СЛ.